Zpětná vazba

Datum: 09.04.2013

Vložil: pout

Titulek: Re: Pouť na Říp

Pamatuju :)
Pout byla bomba. Už mám další termín a MOC se těším. Mám pořád co rovnat a co se učit.

Datum: 09.04.2013

Vložil: Janka

Titulek: Konstelace 2

Evi, děkuju, moc. Bylo to zase náročné, ale zároveň uvolňující, přátelské a ty jsi prostě konstelatérka nejlepší na světě :-). Jsem fakt moc ráda, že jsem se tenkrát odvážila a jela za tebou a na školičku, a že díky tobě mám najednou kolem sebe spoustu úžasných lidí. Pusu, mám tě ráda :-)

Datum: 09.04.2013

Vložil: Janka

Titulek: Re: Konstelace 2

Jani, diky.
No... nejlepsi konstelaterka... to je pro mne porad moje ucitelka. Za 14 dni jdu na supervizni konstelacni vikend. Tak urcite zase neco pochytim :)

Datum: 09.04.2013

Vložil: Maxík

Titulek: 2. konstelace

Mé rozhodnutí postavit si vlastní jednoduchou konstelaci bylo velmi přínosné. A velmi překvapující bylo zjištění, že za mými vztahovými problémy stojí někdo úplně jiný, než jsem si myslel.
A ještě překvapivější bylo setkání touto osobou hned druhý den "naživo", které mi potvrdilo to, co naprosto jasně ukázala konstelace. Sice nechápu, jak to funguje, ale to asi není důležité ...
A kupodivu taky začínám věřit Tvému profláknutému rčení, že "nic není náhoda".
Díky nejen Tobě, ale i "hercům a hérečkám" a všem ostatním účastníkům konstelačního víkendu.

Datum: 08.04.2013

Vložil: Revliba

Titulek: konstelace 2

Děkuji Evo tobě i celé skupině.Bylo to náročné,ale obohacující.Chci vzdát hold nováčkům,kteří absolutně netušili do čeho jdou a měli tu odvahu jít mezi úplně cizí lidi a i kdyby formou pozorovatelů si to prožít.Mají můj obdiv...Já jsem poprvé,když jsem za tebou jela byla plná pochybností, předsudků a vzdoru...nevěděla jsem jsem ,že se nesetkám s partou rádobyduchovních magorů,ale s lidmi se kterými je sranda a zároveň se KONEČNĚ!!! nemusím stydět brečet...

Datum: 09.04.2013

Vložil: Pan

Titulek: Re: konstelace 2

Moc děkuji za sebe i za mé přátele, kteří se nebáli vstoupit do uzavřené skupiny.
Jste všichni báječní lidé, jsem ráda, že vás znám :o)

Datum: 24.01.2013

Vložil: Pan

Titulek: S úctou

Děkuji vám všem, za zpětnou vazbu a krásné příspěvky.
Také za důvěru a osobní statečnost, se kterou jste do toho se mnou všichni šli. Věřte mi, že nejen já vám, ale především vy mně, hodně dáváte. Hlavně odvahu a chuť do další práce.
Nejen za to vám všem moc děkuji a už teď se těším na další společnou práci.

Datum: 24.01.2013

Vložil: Sad

Titulek: konstelace

Děkuju za tvůj čas, za tvou práci, za víkend, který byl neodpočinkový, únavný, ale krásný, upřímný a "otvírací". Díky tobě, Pan, znám další úžasné lidi, jedinečné osudy. Pro mě jsi laskavou intuitivní průvodkyní, která dává pocit jistoty a bezpečí i láskyplná nakopnutí přesně ve chvíli, kdy je to třeba. Konstelace jsi zvládla výborně, v mém případě nemám pochyby o tom, že jsi mi dobře radila, dobře mě vedla při jejich stavění a umožnila jsi mi vidět, co jsem doteď nevnímala. Tvé reakce na všechno, co probíhalo, byly trefné a fungující. Přeju ti, abys byla se svou prací vždy spokojená a aby tě nepřestalo bavit pomáhat těm, kdo to potřebují a umějí si o pomoc říct. Mám tě ráda.

Datum: 23.01.2013

Vložil: Suri

Titulek: Konstelace

Děkuju za víkendové konstelace. Nejen profesionální Pan, ale všem, kteří tam byli. Díky za všechno. Vy víte...
A doufám, že nebyly poslední. :-)

Datum: 23.01.2013

Vložil: Pol

Titulek: konstelace

Děkuji za výborné konstelace, díky, za to, jak je vedeš, že v těžkých situacích nepanikaříš a jsi stále na zemi a jistou oporou pro všechny zúčastněné.

Záznamy: 21 - 30 ze 49
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek