Zpětná vazba

Datum: 22.01.2013

Vložil: Vanil

Titulek: Konstalace

Díky za profesionální vedení víkendových konstelací, lidský přístup plný lásky, podpory a pochopení a hlavně - za dar přeměnovat naše vnitřní nepohody, strachy, brzdy a nerovnováhy v očištující rovnováhu a klid

Datum: 21.01.2013

Vložil: Revli

Titulek: Konstelace

Hlubokosklon...citlivé vedení bez nátlaku,atmosféra bezpečí a objetí..lépe to neumím vyjádřit a moc se těším na další...díky Evi

Datum: 21.01.2013

Vložil: Maxík

Titulek: Konstelace

Minulovíkendové konstelace byly super! Mám z nich velice dobrý pocit. A už začínám tušit, co mi osobně daly :-) ... bo se mi cosi otevírá ...

Datum: 27.10.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Dotaz k ceně...

Zdravím, zajímalo by mě proč, když na jiných serverech píšete, jak se dá alternativně pomoci např. dětem s ADHD, máte ceny nastaveny tak nehorázně vysoko?? Jde vám o léčení, tudíž poslání, nebo o rychlý prachy?? Neříkám dělat to zadarmo, ale konzultace za 2.000,- + 500,- za každou započatou hodinu...? Jde vám o klienta, nebo o prachatýho klienta?? Kdo pomůže matkám samoživitelkám např.? Což já naštěstí nejsem, nicméně příčí se mi už z principu dát vám královsky vydělat na nemoci či problému mého dítěte ;o(

Datum: 01.11.2012

Vložil: Pan

Titulek: Re: Dotaz k ceně...

Lenko,
pokud se vám to příčí, nikdo Vás přece nenutí.
Nemusíte to dělat.
Navíc já s dětmi vůbec nepracuji, protože znám lidi, kteří to dovedou mnohem lépe než já.
(Například zde: https://www.psychoterapeutka.eu/skolni-poradenstvi-a-diagnostika/)

Také nemám potřebu nikomu, tedy ani Vám, vysvětlovat, proč jsem po zkušenostech z práce s lidmi, ceny nastavila tak, jak jsem je nastavila.
Nebo anoncovat, že jsou případy, kdy pracuji naprosto zadarmo. A to ne proto, že by se mi vysvětlování příčilo, ale proto, že to v některých případech - nemusí jít jen o matky samoživitelky - považuji za samozřejmé.

Datum: 23.12.2011

Vložil: Pan

Titulek: vánoční přání

Všem absolventům, příznivcům Pandořiny školy a vůbec všem lidem přeji hojnost všeho, co ke svému životu a růstu potřebují.
Přeji Vám radostné probouzení a klidné usínání, přeji Vám sílu nést to, co je Vaše a rozhodnost odložit to, co patří někomu jinému.
Přeji nám všem odvahu a zároveň i pokoru, lehkost bytí a jasný hlas Duše k tomu, abychom v příštím roce všichni se ctí obstáli.

Krásné Vánoce a hodně lásky :o)

Datum: 17.11.2011

Vložil: Helča

Titulek: Re:

My si teď koupili domeček v CB a předěláváme chatu, takže o víkendech budu makat a makat :-). Ale budeme mít hostinský pokoj, tož jsi u nás kdykoliv vítaná :-). Jo a po přečtení tvých webovek mám razím nové heslo, které si občas po nějaké akci veselé i neveselé pro jistotu opakuji: Se z toho neposer..... :-)

Datum: 17.11.2011

Vložil: Pan

Titulek: Re: Re:

Někdy ale klidně i můžeš :o)
Jen si nezapomeň zvednout dekl..... :o))))))))))

Datum: 10.11.2011

Vložil: Helča z Tábora

Titulek: Dodatek

Jo teda ale máš u mě mínus, že jsi ke mně nedorazila. Těšila jsem se na Tebe :-(. Nu což, život jde dál.....

Datum: 10.11.2011

Vložil: Pan

Titulek: Re: Dodatek

Neboj, beru to postupně :o) Červen a začátek prázdnin jsem si odstonala, všechno, včetně práce jsem rušila. Víc jak polovinu prázdnin a ještě září jsem ztrávila na horách - Tatry a Jeseníky - bylo to úúúúžasný.
Teď doháním resty.
Je to náročný, ale po Vánocích si to klidně naplánuju.
Blbý ale je, že víkendy mám dost pracovní....

A dík za hezká slova :o)

Záznamy: 31 - 40 ze 49
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek