Mapa podvědomí

Kdy: 10.12.. od 10:00 do cca 17:00-18:00.

Kde: Zábrdovická 25/2, BRNO, www.osvobodse.cz

Cena: 1200,-Kč
Po zaplacení nevratné zálohy 600- Kč na účet 4559119/3500, VS číslo vašeho telefonu. Zálohu je třeba zaplatit nejpozději do 1.12., pak vám zarezervuji místo. Doplatek 600,-Kč se platí na místě. Zálohu vám v případě zrušení události vrátím na účet, ze kterého přišla.

Mapa podvědomí - mapa vnitřního světa, je hravá arteterapeutická technika, která vám umožní nahlédnout do vlastního nitra bez toho, aby vás rozptylovala vaše mysl, manipulovali jste sami se sebou a skrývali své odmítnuté a nepřiznané stránky. Dokážete se podívat na nevědomé vzorce, které vám neumožňují žít to, co si přejete, ale žijete to, co momentálně potřebujete - tedy to, co vás dříve nebo později stejně donutí nahlédnout a zabývat se i těmi svými stránkami, které ve vašem systému nefungují a nebo které dokonce odmítáte.
Přijďte si tedy hravou formou namalovat - perzonifikovat -  své vnitřní funkce a vylepšit a sladit jejich fungovaní tak, aby vám to umožnilo žít spokojený život.
Pro tuto práci  není třeba žádných kreslířských dovedností, protože o tom, jak umíte nebo neumíte malovat, to vůbec není.
Je to o informacích, které si v chráněném prostředí sami o sobě pak z takové mapy můžete za pomoci ostatních vyčíst. Pokud je dobře uchopíte a zpracujete, začnou se kolem vás dít zázraky :)
S mapu je možné dál pracovat a tak v sobě "přenastavovat" to, co vám nefunguje. Můžete ji dokonce použít i jako své osobní "orákulum", které vám kdykoliv dá, a to zcela zdarma, odpovědi, pro které si mnozí z vás chodí ke kartářkám, na různé semináře a nebo k psychologům.


S sebou potřebujete pouze ostré ořezávátko, pastelky a chuť pro sebe něco udělat.
Na místě je možné si uvařit čaj, občerstvení, případně lehký oběd, si doneste s sebou.
Počet míst je omezen maximálně na 12 osob, aby bylo možné s každým mapu podrobně rozebrat.

Těším se na vás :)